אודות הופ!

קבוצת מדיה הופ! – בית תוכן ישראלי מוביל ביצירת חוויות תוכן לילדים

הקבוצה יזמה, הקימה ומפיקה את ערוץ הופ!, ערוץ לוליערוץ ילדות ישראליתערוץ פלא וערוץ WIZ, אתרי אינטרנט, אפליקציות, מופעי שטח ומוצרים.

ערוץ הופ! הוקם בשנת 2000 והוא ערוץ הפרה סקול הראשון בעולם!

מאז הקמתו, מממש הערוץ את הסיסמא: “לגדול בידיים טובות” והוא זוכה להצלחה רבה בקרב הילדים והערכה רבה בקרב הורים ואנשי מקצוע.

ערוץ הופ! מוביל מאז ומתמיד את הצפייה בקרב ילדי טרום בית ספר בישראל.

אתר הופ! מאפשר לילדים להרחיב את חווית הצפייה בטלוויזיה ולהמשיך לבלות עם הדמויות האהובות עליהם מערוץ הופ! תוך לימוד והעשרה. האתר מותאם במיוחד לילדים ומכיל תוכניות, משחקי העשרה והנאה ופעילויות נוספות.

העיקרון המוביל בפיתוח האתר הינו הנאה המעניקה בצידה ערך מוסף של למידה, תוך ניצול המימד האינטראקטיבי, וזאת כדי לאפשר לילד לימוד בקצב אישי והפנמה של המושגים והערכים אליהם הוא נחשף בערוץ. האתר מיועד לשלושה קהלים: ילדים, הורים ומחנכים, כשלכל אחד מהם ניתנת התייחסות נפרדת וממוקדת.

האתר מאובטח, מותאם לילדים ומכיל תכני וידאו ועשרות משחקים חינוכיים המבוססים על המותגים המובילים בערוץ הופ!

תכני קבוצת הופ! מותאמים ליכולות הקוגניטיביות והרגשיות של הילדים בגילאי היעד, ללא אלימות ותוך דגש על ערך מוסף, פיתוח הדמיון והחשיבה. כל התכנים המקוריים בערוץ מופקים בליווי יועצים מקצועיים המתמחים בגיל הרך והפכו לאבני דרך בתודעה הטלוויזיונית של הדור הצעיר וזוכה לשבחים רבים מצד הורים ומחנכים.

בערוץ מעודדים קשר הורה-ילד ומעמידים גם לרשות ההורים כלים שונים היכולים לסייע להם. לוח השידורים מותאם לסדר היום של הילד והמשפחה בישראל.

אפליקציית הופ! אצלכם בנייד, מציעה מבחר גדול של שירים ותוכניות אהובות.

להורדת האפליקציה למכשירי אפל לחצו כאן

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד לחצו כאן 

ערוץ הופ! משודר בערוץ 77 ב- HOT ובערוץ 82 ב- yes ויש לו סיפרייה עשירה ב- VOD.

קבוצת מדיה הופ! מפיקה גם את ערוץ לולי, ערוץ איכותי לפעוטות, בערוץ 76 ב- HOT, ערוץ ילדות ישראלית, ערוץ מוסיקה ייחודי לילדים המשודר בערוץ 78 ב- HOT  ובערוץ 83 ב- yes, ערוץ WIZ  ערוץ ילדים חכם, מסקרן ומצחיק המשודר בערוץ 92 ב-yes, וערוץ פלא המשודר ב- FreeTV.