אודות המרכז הקהילתי כפר ורדים

שלום לכם, אם אתם קוראים מילים אלו, אתם כנראה בגינת המשחקים בכפר. על מנת להפוך את השהות שלכם כאן למעניינת ומהנה יותר, הנכם מוזמנים להשתתף במגוון הפעילויות המוצעות לכם כאן ולהפיק את המרב והמיטב מזמן האיכות המשפחתי. ואם במקרה הילדים שלכם משחקים עצמאית להנאתם, ולכם יש כמה דקות של שקט, הנכם מוזמנים לקרוא קצת עלינו […]

שלום לכם,

אם אתם קוראים מילים אלו, אתם כנראה בגינת המשחקים בכפר.

על מנת להפוך את השהות שלכם כאן למעניינת ומהנה יותר, הנכם מוזמנים להשתתף במגוון הפעילויות המוצעות לכם כאן ולהפיק את המרב והמיטב מזמן האיכות המשפחתי.

ואם במקרה הילדים שלכם משחקים עצמאית להנאתם, ולכם יש כמה דקות של שקט, הנכם מוזמנים לקרוא קצת עלינו ולבחור את הדרך המועדפת עליכם לשמור על קשר בינינו.

 

ייעוד המרכז הקהילתי כפר ורדים

לתרום לפיתוח קהילה חזקה וסולידרית בכפר ורדים.

לחבר בין אנשים.

לחבור לתושבים במימוש חלומות קהילתיים

להעניק מענים מגוונים לצרכים בעולם הפנאי.

חזון מרכז קהילתי כפר ורדים

הובלה ופיתוח עשייה חברתית קהילתית לקידום פעילויות הפנאי, העצמת הפרט והקהילה ביישוב ובאזור הגליל, תוך שיתוף תושבים לקידום ערבות הדדית, מעורבות, יזמות ומצוינות ומתוך פתיחות, התחדשות, נגישות ויצירה.

לטובת מימוש הייעוד והחזון, המרכז הקהילתי פועל במגוון תחומים עם ולמען קהלי יעד שונים במספר מוקדים ביישוב כדי לפתח ולהעניק מענה איכותי ומהווה בית לפיתוח ולביצוע יוזמות חברתיות וקהילתיות.

בין המענים לגיל הרך ולילדים ניתן לציין את פעוטוני החורש, מערך הצהרונים בגנים ובבתי הספר, קייטנות מסובסדות בחופשות, סדנאות וחוגים מגוונים.

במרכז למשפחה מתקיימות פעילויות לגיל הרך, לילדי גן ובי”ס יסודי, לנשים, לאימהות ותינוקות (גם לאבות J ), להורים, לסבים וסבתות. ולאחרונה, התחדשנו במבנה חדש למשפחה.

בני הנוער פעילים בתנועת הצופים, בחוגי סיירות, בתנועת נועם ומועצת נוער, משתתפים במועדון הנוער, ונהנים ממגוון תכניות, אירועים, סדנאות וחוגים. גם נוער להט”בי והוריהם מקבל מענה.

הורים ומשפחות משתתפים בפעילות המרכז למשפחה והקתדרה והאזרחים הוותיקים נהנים ממגוון פעילויות במועדון בצוותא.

כלל הקהילה מוזמנת להשתתף בפעילות קהילתית ותרבותית ענפה כמו פעילות הקתדרה, סיורי אמנות, ערבי זמר, טיולים בשביל ישראל, מועדון יין, נגריה קהילתית, פעילות הספרייה הציבורית ועוד.

חשוב לציין, כי המרכז הקהילתי מפעיל מנעד רחב של פעילויות ספורט עממיות והישגיות עם צוות מאמנים מקצועי וכן בית ספר למחול עם מנהלת בעלת מוניטין מרשים.

כמו כן, המרכז הקהילתי מקדם פעילות התנדבותית ומאגד את המתנדבים בתנועת של”מ  תוך הקפדה על ביטוח, ליווי, העשרה וטיפוח המתנדבים.

עובדי המרכז הקהילתי, הפועלים כצוות מקצועי שותף ומגובש, עסוקים בשיפור מתמיד ובהנגשת הפעילות לכלל התושבים, מחויבים לתת מענה איכותי למגוון הצרכים ושמחים על קידום יוזמות קהילתיות, תוך שמירה והעצמת הצביון הייחודי של הקהילה בכפר ורדים.

יש לכם רעיון/ בקשה/ שאלה? פנו אלינו

טל: 04-8338355

k-vradim@matnasim,org,il

להצטרפות לקבוצות מידע שקטות:

פעילויות קהילתיות https://chat.whatsapp.com/L72m7OpSU91IADhukTY84i

פעילויות גיל רך https://chat.whatsapp.com/CWsBFqtCdWdLgJm5ARQu41

פעילויות א-ו https://chat.whatsapp.com/KKTSSYVh6Uf1Cc87jJcT1A

פעילויות להורים https://chat.whatsapp.com/CD2h9QS2xemA7CLCBhbpfh

פעילויות לנשים https://chat.whatsapp.com/G1RTa21OV5nGQjZvq6VAtz

פעילויות רב דוריות https://chat.whatsapp.com/Lq7qlizJqDI4DT465y2hwY

פעילויות ספורט https://chat.whatsapp.com/Gq23hqyyU7j0fvHjpMmWoe

לקבלת מידע מפורט על פעילויות המרכז למשפחה מוזמנים להתקשר לדורית 0546530066.

  https://kfarvradim.com/ לינק לאתר המועצה

https://www.mkv.org.il/index.php  לינק לאתר מרכז קהילתי- באתר ניתן להירשם לרשימת תפוצה לקבלת מידע שוטף

https://www.facebook.com/mkv.org.il/ לינק לפייסבוק מרכז קהילתי- מוזמנים לאהוב ולעקוב

תכנים נוספים שעושיים לעניין אותך

אודות שיתוף הפעולה עם כפר ורדים

לראשונה בישראל, שיתוף פעולה בין עיריית הרצליה החברה למתנ”סים הארצית, המרכז הקהילתי בהרצליה קבוצת המדיה הופ! וקרן ברנרד ון ליר במיזם ‘רגעי קסם’. כפר ורדים שמה בעדיפות גבוהה את טובתם ורווחתם של המשפחות הצעירות בעיר ואימצה את תכני מיזם “בכל פינה רגעים של משפחה”. ‘רגעי קסם’ הוא מיזם ייחודי המעניק להורים ומשפחות כלים פשוטים כדי […]

משפחת פנתומימאי

משפחת פנתומימאי

מכירים ומתחברים

מכירים ומתחברים

צורות מסתתרות

צורות מסתתרות

מתחפשים לחיות הורה וגור

מתחפשים לחיות הורה וגור